Boru Açma
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 69 17 - 0532 723 90 78

Boru Açma

Ana Sayfa > GENEL > Boru Açma

Boru Açma

Boru Açma ve Görüntüleme

Boru açma yapılırken tıkanan ana noktanın neresi olduğunu bilmek gerekir. Boru tıkanması ister lavabo, tuvalet yada mutfak alanın da olsun çözümü oldukça basit teknikler ile yapılmaktadır. Şimdi şöyle bir düşünelim. Bu zamana kadar yaşadığımız sıkıntılı onarımların nedenleri neydi? Bu soruya her kez farklı bir yanıt verir eminim. fakat ortak olarak alınacak tek bir cevap herhangi bir alet yada ekipman kullanmadan elinde bulunan küçük çanta ile boru açma işlemine gelen ustalardır. Kırılma aletleri ile daha ilk anda başlanan hasar verici işlemler duvarların parçalanması bu parçalanma sırasın da etrafında bulunan eşyaların da zarar görmesi boru tıkanıklığının bize oldukça ağır bedeller içerisinde sunulmasına neden olur. Cihazları kullanarak yapılan bir takım yeniliklerin yaşanılan her türlü tıkanma durumların da kalıcı çözümler uygulanmaya başlamasın artık sizin de bu sıkıntıları çekmeden tıkanıklık problemlerinizin önüne geçmenizi sağlayacak.

Atılan maddelerin borunun belli noktalarının birikerek meydana getirdiği tıkanmanın etkisi suyun sızması ile daha geniş alanları etkisi altına almadan onarıma başlanması en doğrusudur. Bunun için çok uzaklara gitmeniz yada saatlerce araştırma yapmanıza gerek yoktur. Çünkü şu anda size boru açma işlemin de en kaliteli cihazları kullanarak hizmet verecek firmanın sayfasındasınız. Giderden içeri sokulan görüntü alıcı makineler ile belirlenen tıkanıklık etrafın da oluşan hasar verici işlemlerin de aynı oranda belirlenmesini sağlar. Makineler ile açılan tıkanıklık sonrasın da tespit edilen hasarlı bölgeler de dışarıda izlenen ekrandan sizlere gösterilerek onayınız dahilin de ustalarımız tarafından giderilir. Kalıcı çözüm isteyen tüm müşterilerimiz sağladığımı bu ayrıcalık için cebinizden çok yüksek meblağlar çıkmadan düşündüğünüzün aksine cüzi fiyatlar ile bu zamana kadar neden aramadım diye kendinize kızmayın. Hemen bizi arayın fırsatlardan siz de faydalanın.

Boru açma işleminin önemli sayılabilecek püf noktasından biri oluşan tıkanıklığın hangi noktada başladığını bulabilmektir. Sonrası zaten uygulanan profesyonel işlemler ile kolayca halledilebiliyor. Tıkanma genelde atılan maddeler ile oluşan bir durumdur. Gün içerisinde giderden göre attığımız maddeler de tabi ki değişmektedir. Örneğin lavabo boruların da en çok sorun oluşturan maddeler saç kıllarıdır ama mutfak boruları için de yemek artıkları ön planda oluyor. Bu noktada uygulanan boru açma işlemi aynı olsa da meydana gelen tıkanıklığın doğru bir şekilde belirlenmesi aynı yanlışları tekrar yapmamızı engeller. Meydana gelen tıkanmalar sadece gideri kullanmamızı engellemiyor. Aynı zaman da mikrop oluşumları ile sağlığımız da tahdit edecek dereceye geliyor. Bu nedenle ustalarımızın her türlü tıkanma işlemi sürecinde mutlaka belli maddeler ile kötü koku ve sıçrayan maddelerin etkisinden kurtulmak için maske kullanabiliyorlar.

Bunu sizin de yapmanız gerekiyor. Eğer bir tesisatçıdan yardım almadan önce kendim açabilir miyim diye denemek istiyorsanız mutlaka elinize bir eldiven ve ağzınıza bir maske takın. Eğer bunu ihmal ederseniz vücudunuza giren mikrop sizi hasta eder. Boru açma işleminin ihmalleri bu denli etkileyici olurken beklemeden hemen müdahale edilmesini sağlayacağınız Mevsim tesisata her saatte ulaşabilirsiniz. Bu saatte tesisatçı açık olur mu diye sabaha kadar bekleyip biriken suları temizlemeye uğraşmayın. Çünkü biz hizmetimizi belli bir mesai saati içerisinde değil 7/24 sunarak her durumda yanınız da oluyoruz. Boru açma işleminin tüm prensiplerini en ince ayrıntısına kadar bilerek profesyonel olduğumuz hizmetler de bizi aramanız işlem sonunda sizin de memnun olmanızı sağlayacaktır. Önemli olan da zaten sonuna gelindiğin de kalıcılıktan emin olmak değil mi..