Gider Tıkanıklığı Açma
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 96 17 - 0532 723 90 78

Gider Tıkanıklığı Açma

Ana Sayfa > GENEL > Gider Tıkanıklığı Açma

Gider Tıkanıklığı Açma

Gider Tıkanıklığı Açma ve Görüntüleme

Gider tıkanıklığı açma işlemin de tıkanmanın etkili olduğu bölge çoğu zaman yanıltıcı olabilir. Bununla ilgili yaşanan en büyük yanılgı kanal tıkanması yerine sürekli tuvalet tıkanmaları ile uğraşmak zorunda kalmaktır. Kameralı cihazlar kullanarak yapılan gider tıkanıklığı açma işlemin de yararları aslında burada ortaya çıkmaktadır. Kamera kullanımı tıkanıklık açılmadan önce tıkanan noktaların üst kat komşunuzun giderinden sarkıtılarak bakılır ve tıkanmanın nereye kadar etkili olduğu görürüz. Asıl tespit tıkanıklığı açtıktan sonra yapılır. Cihazlar ile müdahale ettiğimiz artık maddeler giderde en küçük zerresine kadar temizledikten sonra tekrar kameralar giderleri içerisinde dolaştırılır ve özellikle gider tıkanıklığı açma işleminin uygulandığı alanlara bakılır. Eğer bu noktalar da tıkanıklık oluşturacak bir problem yoksa kanal borularına kadar inilmesi mümkün olur ve böylece asıl tıkanmanın ortaya çıkma nedenini de belirlemiş oluruz.

Burada anlatması belki kolay olabilir fakat bu denli dikkatli bir çalışma yaparak sorunlarınızı gidermeye çalışan firmalara rastlamak şu dönemde oldukça güç diye düşünüyorum. Sadece maddi kazanç için özenmeden nasıl olsa benim sorunum değil deyip baştan salma yapılan işlemler ile hiç karşılaşmadıysanız çok şanslısınız demektir. Bu şansınızın gider tıkanıklığı açma işleminde de devam etmesini istiyorsanız kameralar ile yaptığımız işlemlerimizi mutlaka denemeniz gerekir. En doğru tespitler ile müdahale ettiğimiz tıkanmaların temizlenmesi bile zarar verici bir etki oluşturmadan tüm işlemleri gider borularının iç kısımlarında uygulayıp kalıcı bir tıkanıklık açma sağlanmış olur. Tıkanmanın meydana geldiği bölgenin doğru belirlenmesi tıkanıklığın giderilmesi için ana şartsa bunu bizden daha iyi kimse yapamaz. Çünkü tıkanıklık açıcı robotlar ile dakikalar içerisin de yaptığımız tıkanıklık tespitleri bizim işimiz.

Gider tıkanıklığı açma süreçleri için bulunan çözümler eski işlemlerin rafa kaldırılmasını sağlayarak daha yenilikçi çözümleri ortaya koymuş oluyor. Tıkanan gider borularını lavabo yada tuvalet diye ayırmak doğru değildir. Tüm giderlerin geçiş noktasının aynı olması tıkanan bir noktanın tüm alanları etkilemesi %90 geçerli bir ihtimaldir. Bunun ayrımını yaparak işleme başlamak önemlidir. Gider tıkanıklığı açma sırasında tıkandı diyerek sadece tuvalet üzerinde işlemler uygulanması doğrudur. Fakat kamera kullanarak içeriyi görüp başka bir noktanın da tıkanması mümkün mü diyerek bakmak gerekir. Belki hiç tercih etmediğiniz bu yöntemler bazen aklınızın bile alamayacağı şekilde müdahale edilmesini sağlar. Önceden yapılan gider tıkanıklığı açma işlemlerin de yapılan işlem onarımdan çok hasar vericiydi. Bunlar arasın da bulamadığımız çözümleri gelişmiş teknoloji ile yurt dışında üretilen cihazlar ile kolayca bulduk. Bu yeniliği esas alan firmaların sayısının az olması da cihazların yurt dışından üretilme nedenidir.

Maliyet ve kurumsal bir tesisatçı özelliği gerektiren bu cihazların ulaşma alanları olarak bizi tercih edebilirsiniz. Tıkanıklık açma süreci içerisinde hiçbir noktayı kırmıyoruz. Yaptığımız tek işlem pisliklerin temizlenmesini sağlayacak makinaları giderden içeri sokmak ve sonrasın da kalıcı işlemlerin hızlı sonuçları görmektir. Boruda yapılan işlemler de genel de oluşan şikayetler sorun olmayan noktaların işlem sırasında zarar görmesidir. Elle yapılan hiçbir müdahale olmadığı için sağlıklı işlevi korunan borularınız da gider tıkanıklığı açma işlemin de her zaman ilk sıradayız. Siz de bu hizmeti denemek istiyorsanız müşteri perspektifimizin içerisine katılmak için bizlerle irtibata geçin. Pişman olmayacağınız tercihleriniz karşılığın da istediğimiz makul bedeller ortaya koyduğumuz son noktadır.