Klozet Tıkanıklığı Açma
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 69 17 - 0532 723 90 78

Klozet Tıkanıklığı Açma

Ana Sayfa > GENEL > Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet Tıkanıklığı Açma  ve Görüntüleme

Klozet tıkanıklığı açma işlemlerin de aslında alaturka tuvalete göre yaşanan problemler biraz daha az olmaktadır. İhmal edilen yada bir süre daha idare eder diye onarımını yaptırmadığınız tıkanma durumların da bir anda taşan suyun alaturka tuvaletten çıkması çok daha muhtemel olmaktadır. Fakat klozette bu kadar yoğun yaşanmayan bu durumlar genellikle banyo yer süzgeçlerinden taşmaktadır. Aslında her iki tarafta da aynı derece olan problemler de klozetin açılması çok daha kolay olmaktadır. Özellikle tuvalet tıkanmaların da meydana gelen problemler kısa zaman içerisinde giderilmemesi etrafa yayılacak mikrop oranını da aynı şekilde arttırmak da ve bu nedenle de sağlığı tehdit edecek dereceye gelmektedir. Klozet tıkanıklığı açma gibi işlemlerin son derece doğru teknikler kullanılarak açılması sadece bir saat kadar sürmesini sağlayan firmamızın hizmet verdiği her noktada daha fazla tercih edilmesinde en büyük etken olmaktadır.

Tesisat sektöründe sayılı firma tarafından sunulan bu hizmetlerin Avrupa`dan gelen özel cihazları kullanmaya başlamamız ve aynı zaman da işinde en yetenekli ustalar ile yapmış olduğumuz bütün tıkanıklık açma işlemlerinde bizleri tercih ettiğiniz de hiçbir şekilde pişman olmayacaksınız. Klozet giderinin açılması için banyo yer süzgeçlerinden içeri sokulan kalın tellerin ucunda bulunan kanca yardımıyla bütün tıkanıklığın parçalanarak açılmasına neden olur. Bu sayede çok daha kısa zaman içerisinde tıkanıklığın çözümü sağlanarak eskisi gibi kullanıma devam edilmesi sağlanır. Aslında yapmış olduğumuz işlemler tam da bu kadar olmaktadır. Klozetinizi kırarak yada pimaş borularına ulaşmak için duvar ve fayanslara verilecek hiçbir zarara yer verilmeden sadece hasarsız sorun odaklı çalışan ustalarımız ile yapılan klozet tıkanıklığı açma işlemlerin de bu zamana neden tercih etmediniz için emin olun kendinize kızacaksınız. Son derece kaliteli olan bu yöntemlere ulaşmak için sadece bir telefon kadar uzağınızda yer almaktayız.

Klozet tıkanıklığı açma gibi durumların meydana getirmiş olduğu problemler en çok eskimiş kanal giderlerinde ortaya çıkmaktadır. Özellikle eskimiş bir binada oturuyorsak ve giriş katlar gibi kanal hattında yakın bir noktadaysak tıkanmanın nedenler arasında kanalda oluşan eskimeler ve atılan yanlış maddelerin gider borularında birikmesi sonucunda oluşan problemler baş gösterebilmektedir. Bu durumda da yapılması gereken eski yöntemleri değil de çok daha profesyonel bir şekilde sorunların giderilmesini sağlayan işlemlerden yararlanmak kalıcı çözümler için önemli bir adım olmaktadır. Hiçbir noktayı parçalamadan uygulanan bu işlemlerin son derece etkili çözümler sunmasını sağlayan bilgisayar teknolojili ekipmanları ile klozet tıkanıklığı açma işlemlerinizde tercih noktanızın belli olduğunu düşünüyorum.

Klozet tıkanıklığı İnşaat sırasında yapılmış hata ile ilgili olabilir. Fakat esas sorun klozetin için yabancı yani erimeyen cisimlerin atılmasıdır. Suda erimeyen yabancı atıklar giderin genelde U bölgesinde tıkanmaya sebep olur. Klozet kullanımı yapıda oldukça dikkat edilmesi gereken hususlardan ve dikkat edilmediği takdirde klozet tıkanıklığı meydana gelir. Klozetlerin tıkanması yapıda sıkça karşılaşılan bir durumdur. Bu sorunun yaşanmasında temel etken tabi ki kullanım hatasıdır. Klozet tıkanıklığı açma için kullanılan açıcılar geçici çözüm vermektedir. Bazen geçici olarak bile tıkanıklığı gideremediği görülebilir. Klozet gider borusuna uygulayacağınız diğer yöntemler de klozet giderine zarar verir. Klozet tıkanıklığı açma işlemi için profesyonel firmaların son teknoloji makinelerinden ve deneyimli elemanlarından yardım alabilirsiniz. Klozet tıkanıklığını gidermek için kullanılan cihaz kameralı sistem yardımıyla görüntülenir ve temizlikten emin olmanız sağlanır. Klozet tıkanmasına diğer nedenlerden biride klozete takılan koku gidericidir. Dikkatli kullanılmadığı takdirde klozetinizin tıkanmasına neden olur. Basit bir neden gibi görünse de Bir anda klozeti kullanılamaz hale getirir.