Klozet Tıkanması
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 69 17 - 0532 723 90 78

Klozet Tıkanması

Ana Sayfa > GENEL > Klozet Tıkanması

Klozet Tıkanması

Klozet Tıkanması Nedenleri

Klozet tıkanması meydana gelmiş olduğu bölgeye bağlı olarak daha büyük sorunların yaşanmasına neden olabilmektedir. Özellikle yüzeysel tıkanmanın meydana geldiği durumlarda gayet rahat bir onarım yapılırken klozet giderlerinde meydana gelen problemler için aynı şeyi söylemek zor olmaktadır. Çünkü bu tarz bir durum da direk kanalla bağlantılı olan bu noktalar da ilk müdahale kanaldan yapılır. Tabi ki kanalların sürekli kullanım halinde olması ve sürekli tahliye edilen maddeleri ile bir süre sonra eskimesi ve geçen maddelerin logara gönderilmesi ağırlaşmaya başlayarak kanal da birikmesine neden olur. Bu birikme ile zemin de oluşabilecek bir kırılma yada çökme tamamen burada dolan maddelerin ile giderin tıkanmasına neden olur. Yaşanan bu tıkanmada haliyle tuvalet giderlerini etkileyerek tıkanmaya ve sonrasında taşma problemleri ile son derece fazla canınızı sıkmaktadır.

Bu durumda yapmanız gereken profesyonel bir şekilde klozet tıkanmasına çözüm bulabilecek uzmanlaşmış bir firmadan destek almaktır. Bu desteği en doğru şekilde alabileceğiniz firmamızda son derece özenli bir biçimde yapılan her işlemde klozet tıkanması soruna müdahale edildikten sonra giderler ve kanala bağlanan noktasında görüntülü kameralar ile tespitler yapılmaktadır. Yapılan bu tespit işlemlerin de sadece atılan yanlış maddelerden kaynaklı bir tıkanma sorunun tespit edilmesiyle kısa sürede yapılacak onarımlar ile önüne geçilir. Fakat boruda yada kanal da meydana gelen kırılma gibi sorunlar da daha profesyonel onarım ekiplerimiz ile hizmet vererek hiçbir şekilde sizleri mağdur etmemekteyiz. Her yaptığımız işte öncelikli hedeflerimiz arasında yer alan müşteri memnuniyeti ilkesini son derece güvenli bir biçimde sunan firmamızda klozet tıkanması konusunda aradığınız bütün profesyonel işlemleri bulacağınıza eminim.

Klozet tıkanması robotla kırmadan açma gibi durumlarda sağlanan hizmetlerin gelişmiş teknolojinin ürünü olmakla birlikte son derece etkili çözümler oluşturmaktadır. Klozet tıkanmaların genellikle hemen gider bölgesinde kıvrımlı olan gider borusunda oluşması nedeniyle müdahale edilmesi çok daha kolay olabilmektedir. Fakat gider borularında meydana gelen diğer etkenler konusunda son derece uzman işlemlerin uygulanması ile en meşakkatli problemlerinizin bile kalıcı şekillerde önlenmesi sağlanmaktadır. Bu gibi durumlarda genellikle yapılan işlemlerin başında sorunlu bölgelerin tespit edilmesi geldiği için devreye giren kameralı cihazların sağlamış olduğu bu yararlı işlemler ile artık sorunlarınızın klozet tıkanması robotla kırmadan açma işlemleriyle kolay bir şekilde onarımı mümkün olmaktadır.

Banyolarda ve evlerimizde klozet ve tuvaletler birçok kişinin de tercih ettiği tuvalet gereksinimlerini giderdiği ihtiyaç alanlarımız olarak bilinmektedir. Genellik ile oturma ve kalkma konusunda sıkıntı çeken ya da orta yaş üstü ve yaşlılarında tercih ettiği klozet ürünleri birçok evde alternatif bir tuvalet ürünü olarak da bulunmaktadır. Bunlar ile beraber ise iş yerlerinde ya da otel gibi yerlerde de bahsettiğimiz ve ala franga adı verilen tuvalet tipi olarak da klozet tuvalet seçenekleri de tercih edile biliniyor. Bu tür tuvaletlerde ise aynı gider boruları ile beraber kullanılan pis suların ve atıklarında tahliye olması sağlanmaktadır. Bahsettiğimiz konularda ise klozet tıkanması veya yanlış kullanım sonucu da boruların deforme olabilmekte mümkün olabilmektedir.