Sıhhi Tesisatçı
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 69 17 - 0532 723 90 78

Sıhhi Tesisatçı

Ana Sayfa > GENEL , SU TESİSATÇISIII > Sıhhi Tesisatçı

Sıhhi Tesisatçı

Sıhhi Tesisatçı Arayanlar

Sıhhi tesisatçı ev ve iş yerleri gibi kullanım alanı olan bölgeler de pis ve temiz su borularının bakımlarını, soruna meyilli ile onarımlarını yapan kişidir. Halk arasında kime sorarsanız sorun bize vereceğiniz cevap üç aşağı beş yukarı böyledir. Bu tanımın bir de görünmeyen yüzü vardır ki sıhhi tesisatçı kavramını normal tesisatçılardan ayıran diğer bir önemli başlıkta ısıtma sistemlerinin de kurulmasında uzman kişilerdir. Hem bina içlerinde hem de evin bitmemiş hali olan inşaat alanlarında çalışarak belli problemleri bir takım araçlar kullanarak önüne geçer. Normal bir tesisatçı gibi başkalarının yanında görerek pratikte hiç de iyi olmayan ustalardan farklı olarak sıhhi tesisatçı olarak ellerinde mutlaka belge olmalıdır. Daha kapsamlı ve yerinde bir müdahale uygulayan bu ustalar sayesinde su giderleri için çözümsüz bir sorun kalmaz.

Eskiden beri tesisatçılardan daha çok tercih ettiğimiz bu ustaların belli firmalar aracılığıyla kullandıkları daha teknolojik cihazlar sayesinde mecburen katlanılması gereken etrafın pislenmesi ve kötü koku oluşumlarına yer vermeden daha temiz ve hasarsız bir çalışma gösterilmektedir. Gider boruların da daha çok oluşum gösteren kaçak problemlerine cihazlar ile yapılan müdahaleler noktasal olarak belirlenmesini sağlayarak onarım yapılması gereken noktayı vakit kaybı yaşanmadan belirler. Oldukça geniş bir alan içerisinde kurulan su boruların da noktasal su kaçağı yapabilmek oldukça gelişmiş bir çözüm olmaktadır. Eskiye oranlar çevreye verilen zararlar %5 lik gibi bir oranlara çekilerek sadece kaçağın meydana geldiği noktadan içeri sokulan cihazların uygulamaların da kırılan küçük bir alan kaçak onarımı yeterlidir. Su kaçağının çözümsüz olduğunu düşünen ve be yaptıysanız bir türlü giderilemediyse sıhhi tesisatçı ile daha farklı bir çalışma ile önlenen su kaçakları için bize ulaşın.

Sıhhi tesisatçı ile yaptıracağınız onarımların ardından hiçbir endişe yada tatmin etmeyen bir durum oluşmaz. Çünkü biliyoruzdur ki işin uzmanı ile çalışıyoruz en azından bu kadar kırılan yerin sonucu alınacak su boruların da meydana gelene tüm sorunlar giderilecek. Bu düşünce ile bu zamana kadar geldiğimiz de birçok zaman kırılan evlerimize göz yummak zorunda kaldık. Oysa şimdi hem sıhhi tesisatçı kalitesinde çalışan hem de kırmadan dökmeden onarım yapan ustalarımız ile ikisini bir arada bulmanız mümkün olacaktır. Boruların yüzeye yakın noktalar da oluşan kaçakları daha kolay fark edilir bir durumdur. Sızmaya başlayan su gerek dolap içlerine gerek kale bodur ve parkelerin üzerinde birikerek kendini gösterir. Fakat bir de daha iç noktadan meydana gelen tesisat problemleri vardır ki hem fark edilmesi hem de onarımı oldukça zahmetli olabilir.

Bu zahmeti ortadan kaldıracak cihazlar ile çözümsüz sorunların verdiği zararlar ile aylarca eziyet çekmeyeceksiniz. Aynı gün içerisinde tüm su tesisatı problemlerini onarma gücüne sahip ekiplerimizin sıhhi tesisatçı kalitesin de kalıcı işlemleri oluşturması belki birkaç saat almaktadır. Önemli olan zaman değil sorunu doğru bir şekilde halletmektir. Evinize gelip ne yaptığını anlamadan bir şekilde gitme telaşı olan ustaların yaptığı işlemler de aynı kendileri gibi aceleyle göstermeliktir. Tekrar tekrar sizi rahatsız edecek sorunların zamanla onarılma gücü de zayıflayacak ve bu sefer değiştirilmesi gereken hattınız yüzünden büyük sıkıntı yaşayacak belki de günlerce giderlerinizi kullanamayacaksınız. Değişen boruların sıhhi tesisatçı ile temiz bir döşenmesi yapılıp kontrol edilen su vanaları ve gerekli bölgelerden sonra su kaçağı onarımı gerçekleştirilir. Profesyonel destek ile aslında bu kadar kolay olan bir sorunu yanlış seçimler ile zor bir hale daha fazla getirmemeliyiz.