Su Sızıntı Tespiti
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 69 17 - 0532 723 90 78

Su Sızıntı Tespiti

Ana Sayfa > GENEL , SLYDIR , SU TESİSATÇISIII > Su Sızıntı Tespiti

Kırmadan Su Sızıntı Tespiti

Su sızıntı tespiti yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar problemlerin de kalıcı bir şekilde giderilmesin de oldukça etkili oluyor. Sızıntıların hattımızın en büyük problemlerinin arasında yer almasını sağlayan etkisi ilkel çözüm uygulamalarının çok fazla etkili olmadığını kanıtlar niteliktedir. Eskiden beri yaptırdığımız su sızıntılarının hiçbirinin çok fazla çözüm odaklı olmaması aynı sızıntıların kısa zaman içerisinde tekrar edip etrafa verdiği hasarı bir kat daha attırmaktadır. Bu hasarın artma nedeni suyun delme gücüdür. Yani basit bir gözlem yaptığınız da ilk başta hafif sızıntılar şeklinde var olan sorun birkaç gün içerisin de yoğun damlamalar olarak seyreder ve artık etkisi daha yoğun bir hal alır. Bu nedenle su sızıntı tespiti için geç kalmamak lazım. Birçoğumuzun güvenemediği firmalar yüzünden böyle bir sorun da tesisatçıdan yardım almak yerine kendi çözüm yöntemleri ile gidermeye çalıştığı su sızıntıları her zaman giderilemiyor.

Kullanılan kalın bez ve büyük kaplar ile büyümesine izin verdiğiniz su sızıntılarının mağduru olmayın. Bizi arayın su sızıntı tespiti konusunda sizlere en önemli ayrıcalığımız olan kaçak cihazlarımız ile nasıl sorunu ortadan kaldırdığımızı en doğru şekilde gösterelim. Su sızıntılarının tespit aşamasında ihtiyacımız olan bize kaçağın yerini gösterecek bir makine ise kaçak bulma cihazları bu işlemi yerine getiriyor. Yoğun teknolojik özelliği giderler içerisinde kameralar ile alınan görüntüler sayesinde noktasal olarak belirlediği su sızıntıları artık bulunması zor bir problem olmaktan çıkmıştır. Su sızıntı tespiti yaparken hattınız da deforme yaratma işlem yapma kapasitemiz ile eski sorunlu hattan eser kalmaz. Yani demek istiyoruz ki bizimle çalıştığınız da tüm sorunların giderilmesi çok kolay.

Su sızıntı tespiti için doğru seçimler yaptığınızdan eminseniz o zaman içiniz rahat olsun. Evet kaçak problemleri ile uğraşmanın hiç de kolay olmadığını biliyoruz. En yüksek teknolojiyle üretilen cihazlar olsa bile çalışan ustanın borular üzerinde sağlayacağı perfonmans çok daha önemlidir. Su sızıntı tespiti için uygulanacak çözümler de oldukça gelişmiş cihazlar üretilmiş ve bizim gibi birkaç firmanın da uygulamış olduğu bu işlem sayesinde eski yöntemlerin hepsini unutup siz de yeni bir onarım döneminin aralanması için bize yardımcı olabilirsiniz. Şu zaman da bile devam eden ilkel çözümlü usta işlemleri ile daha fazla zarara göz yummak zorunda kalmayalım. Tespit ücretlerinin yüksek olacağından yada istediğiniz gibi sonuçlar alamayacağınızı düşünerek en iyi yol bildiğimiz yordur diyerek bu zamana kadar size hiçbir fayda sağlamayan onarımlara son verme vakti.

Su sızıntı tespiti için bundan sonra ustalarımızın yapacağı işlemlere şahit olduğunuz da neden sizden bunu istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Amacımız bu zamana kadar çekilen sıkıntıların önüne geçip daha hasarsız çözümler için elimiz de imkan varken bunu kullanmak ve her kesimde tercih edilebilmesi için istenen ücret bedellerini en alt seviyeye getirdik. Kırılmadan ilerlenmesi mümkün olmayan hatlar da en fazla bir fayans büyüklüğü kadar bir alanı kırarak yapılacak her işlemi rahatlıkla uygulayabiliriz. Aslında sizin için büyük bir rahatlık olacak bu yöntem ustaya ödediğiniz 50-100 tl gibi bir rakamdan sonra belki 3 katı kadar onarım için harcanacak. Şimdi size soruyorum maliyeti düşük diye tercih edilen eski yöntemlerin size kazandırısı nedir? Üstelik su sızıntı tespiti için uygulanamayan birçok işlem ile yarıda bırakılan, çözümlenemeyen sorunlar içerisin de daha fazla sorun yaşamayın.