Su Sızıntısı
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 69 17 - 0532 723 90 78

Su Sızıntısı

Ana Sayfa > GENEL > Su Sızıntısı

Kırmadan Robotla Su Sızıntısı Bulma

Su sızıntısı evimizin yada iş yerimizin hatta oturmak için gittiğimiz bir mekanda dahi meydana gelse de oldukça rahatsız edici bir durumdur. Hijyen olması gereken tüm bölgeler de bu algıyı ortadan kaldıran su sızıntısı pis su hattından meydana gelmiş bir problem ise o zaman iş daha zor bir hal alır. Hangi durumda meydana geleceği bilemediğimiz su sızıntısı siz tıkanma sorunu ile uğraşırken bir anda musluk hortumlarından yada tuvalet borusunun geçtiği yerden evinizin içerisine kadar giren sızıntılar bir anda baş gösterir. Bu sorunların oluşmasında ki en büyük neden tuvalet, banyo ve mutfak alanların da yapılan yer değişimleridir. Eğer üst katta tuvalet olarak kullanılan alanın altında mutfak varsa oluşacak en ufak bir sızıntının içeriği tuvalet pisliği olacaktır. Banyonuz da bu durumu görmezden gelebilirsiniz. Fakat mutfağa sızan bu sular tüm eşyalarının değişimine neden olabilir.

Bu nedenle su sızıntısı meydana geldiği anda tüm komşularınıza su borularının bir süre kullanmamaları gerektiği belirtmeli ve hemen iyi bir tesisatçıyı arayarak gerekli yardımı almanız gerekir. Eğer bu zamana kadar hiçbir tesisatçıdan yüzünüz gülmediyse ve bir tesisatçıyı çağırırken rahatsızlıkla duyuyorsanız tüm bu durumlara son vererek bizi arayın. Başınız da zaten var olan sorunu daha fazla büyütmeden tespit edilen su sızıntısı üzerinde çalışan ekiplerimiz sayesinde çözüm tahmin ettiğinizden de çok daha kolay. Su sızıntısı tespit boruların içerisinde doğru yapıldığından emin olmak zordur. Görmeden yapılan işlemler ile acabalar hep aklınızda kalır. Oysa tüm bu gerginlikleri yaşamadan evinizi işinin uzmanı tesisatçılara bıraktığınızın rahatlığını yaşamak ister misiniz. O halde sayfamızdan ayrılmadan sorunlarınız hakkında yazılan genel bilgileri okuyabilirsiniz. Bunlar benim için yeterli değil diyorsanız tüm uygulanan işlemler hakkında bilgi sahibi olan uzmanlarımıza ulaşmak için bizi arayın.

Su sızıntı sürekliliği olan bir problemdir. Hiç tahmin etmeyeceğiniz noktalar da bile meydana gelen bu sorunların nedenleri çoğunlukla boruların çatlaması ve hasar görmesidir. Biz kendi hattımızı ne kadar özen göstererek korusak da yapılması gereken işlemler sırasında tüm ustalar aynı özeni göstermez. Yapılan işlem ister tıkanıklık açma ister su sızıntı çözümü mutlaka farklı noktalar zarar görür ki bu durum da pek göz ardı edilmez. Siz sorunlarınızı gidermek için çözüm arıyorsanız daha fazla bölgenin zarar görmesine izin vermeyin ve sağladığımız kalıcı onarımlar için mutlaka bizi arayın. Sızıntılar için uygulanacak en iyi yöntem kaynak yaparak tamamıyla kapatmak değil. Birçok hasar var ki bu işlemi uyguladığınız da çok fazla etki etmez ve aynı noktanın gene su sızıntı problemi sizi rahatsız etmeye başlar. Peki bu bölgelerin kalıcı bir biçimde giderilmesi için ne yapılması gerekiyor?

Bunun için saatlerce yapılan araştırmalar, birçok firmayı aramak için zamanınızı boşa harcamayın. Sizin yerinize araştırarak sızıntı problemleri için en doğru sonuçlara ulaşmayı hedefleyen firmamız da su sızıntısı problemleri için kalıcı çözümler uygulanabilir işlemler olmuştur. Borunun içerisinde en az 3 metre derinliğe kadar inip hiç olmaz dediğimiz noktaları bile inceleyip kırmadan su sızıntı tespiti yapıyoruz. Bu yöntem ile 1 saat içerisinde belirlediğimiz sızıntıların en uygun onarım şekillerine başlanır ve daha fazla zaman kaybı olmadan giderilir. Kırmadan onarımlar yapmayı kendine ilke edinmiş firmamızın tüm ustaların da hissedebileceğiniz bu durum gittiğimiz her evde ki sorunu kendi problemimiz gibi düşünüp o dikkatle çözümlüyoruz. Bu dikkat ve onarım sevgisi ile su sızıntı problemleriniz de rahata erme vakti geldi de geçiyor bile.