Tıkanıklık Açma
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 69 17 - 0532 723 90 78

Tıkanıklık Açma

Ana Sayfa > GENEL , HİZMETLERİMİZ , SLYDIR > Tıkanıklık Açma

Robotla Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma kimi ustalarla kabus dolu saatleri kapsayan işlemleri olarak aklınız da kalmış olabilir. Eğer tıkanmaya sade bir gözle bakarsanız evet çözümü oldukça zor olur. Fakat biz tıkanmaya baktığımız gözleri çoğaltarak çağımızın teknolojisinin gerektirdiği şekilde hizmetler vermenin gerekli olduğunu düşünüyoruz. Hangi bölge olursa olsun yaşadığımız tıkanma sorunları bizi oldukça üzer. Kullanılamaz bir hal içerisine giren noktaların sorunun çözülmesine kadar beklenen süre oldukça uzun olur. Her şeyin kolayının ayağımıza kadar gelme imkanı olan çağımız da artık tıkanıklık açma işleminde de yenilenme zamanı. Çekiçle, pense ve kırılacak aletler ile yapılacak tüm işlemlere tarihe karıştı. Bunun yerine uygulanması oldukça kolay olan cihaz kullanımı geldi. Yerel ve mahalle arasında küçük bir dükkan da ufak tefek sorunları çözmek konusunda bilgi düzeyine sahip olan ustalar yerine kurumsal ve daha büyük firmalar ile teknik ekip ve ekipman olarak buram buram kalite demektir.

Gider borularının içerisin de cihazlar ile görüntü alınarak tespit edilen tıkanıklığın teller sayesinde parçalanması ile tıkanıklık açma tamamlanır. Peki bir tesisatçıdan beklediğiniz sadece bu kadar mı? Eğer daha fazlasını veren bir tesisatçının olması sizin için önemliyse şans eseri de olsa buraya geldiyseniz şansınıza güvenebilirsiniz. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakası fark etmeden ulaştırdığımız bu hizmetleri belki siz de birçok kez duydunuz. Sadece tıkanıklık açma işlemini değil onarım yapılması yada eskimeden dolayı kırılan bir boru hattınızın varsa sıfırdan tekrar döşeyecek yada değişim yapacak usta kadromuz ile kabus dolu saatler yerine daha memnun kalacağınız onarımlar yapılır. Ev, iş yeri, avm yada toplu yaşam yerleri gibi en küçükten en büyük tıkanma sorunlarına karşı robotla tıkanıklık açma diyoruz.

Tıkanıklık açma nasıl yapılmalıdır? Basit bir tıkanmanın giderilmesi her zaman bizim için yeterli görülmüştür. Hiçbir zaman daha fazlasını istemedik ve sadece tıkanma olarak görüp bu zamana kadar geldik. Bu yapılan ne kadar doğruydu? Bunu bilmek bu zamana kadar mümkün olmuyordu. Fakat tüm bu düşünceleri değiştiren ve artık çok daha yenilikçi çözümleri ön sırada tutan firmamızın bu noktada uyguladığı yenilikler tıkanıklık açma için sizi oldukça şaşırtacak hatta abarttığımızı düşünen işlemlerden biri olduğunu düşündürecektir. Fakat hiç de öyle değil. Çünkü yaşanan tüm tıkanma sorunlarının çözümü bizde saklı. Yurt dışında üretilen ve zamanla ithal edilmesi mümkün olan tıkanıklık açıcı robotlar sayesinde sadece gider borularının içerisine gönderilen kameralar ile değil aynı zaman da yüzeyde kullanıma uygun olan tespit özellikli cihazlar ile de hiçbir sorun çözümsüz kalmıyor.

Sadece bu kadar da değil. Kameralar ile belirlediğimiz gider tıkanmalarının çözümü için gene aynı profesyonellik devam ediyor ve müdahale etmemizi oldukça kolaylaştıran uzun hortumların ucunda çalışan kancalar iki yarım ay şeklinde oluşturularak boruların içerisinde ilerliyor. Bu ilerleme sırasında önünde bulunan tüm cisimleri parçalayarak dökülen bol su ile kanala tahliye edilmesi oldukça kolay bir hal almış oluyor. Yapılan tüm bu işlemler de size artık sıkıntı ve eziyet çektiren tesisatçılardan olmadan tıkanıklık açma da bilinen tüm gerçekleri değiştirerek basit bir hale getirmektir. Mideniz bulanarak etrafa  yayılan pislikleri temizlemek yerine bize ulaşın sizi böyle zor durumlarla uğraşmak zorunda bırakmayalım. Çünkü her şeyin mutlaka kolay bir çözümü vardır. Bizde bu ilkeden yola çıktık ve size en iyisini seçmeniz için fırsat veriyoruz.