Tuvalet Tıkanıklığı Açma
7/24 Hizmetinizdeyiz MEVSİM: 0535 616 96 17 - 0532 723 90 78

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Ana Sayfa > GENEL > Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Ücreti

Tuvalet tıkanıklığı açma sırasın da yaşanılan tüm sıkıntı ve gerginlikler bir anda tüm pisliği dışarı da bulmamızdan kaynaklıdır. Tuvalet tıkanmaları diğer tıkanmalara oranla geldiğini meydana getire bir özellikle taşır. Gidere yaklaşmaya başladığı anda etrafı saran kötü bir koku tıkanıklığın en büyük habercisidir. Kimi zaman banyo yer süzgeçlerinden de çıkan bu kokular dikkate alınması gerekir. Tuvalet tıkanıklığı açma sırasında merak etiğiniz konu tıkanmanın neyden oluştuğunu anlayabilmektir. Tuvaletlerin diğer giderlerinden daha büyük bir gidere sahip olması nedeniyle atılan maddelerin bazen ucunu kaçırabiliyoruz. Elimize her geçen şeyi tuvaletlerden atmamak lazım. Düşürülen bir takım eşyalar, atılan artık maddeler giderden geçse bile borunun içerisin de kalarak tıkanmaya sebebiyet verebilir. Bu durum da iyi bir tuvalet tıkanıklığı açma işlemine ihtiyaç duyarız ki sizin yerinize bunu düşünerek en iyi yöntemle tıkanıklığını gideren Mevsim Kanalizasyon artık size çok yakın.

Tıkanıklığı giderirken bu zamana kadar yapılan yüzeysel temizliklerin hiçbirinin etkili olmadığını hatta içten içe hattınızı mahvettiğini daha iyi göreceksiniz. Sürekli belli bir ağırlığı çekmez zorunda kalan giderler zamanla bunu taşıyamaz hale gelerek kırılır ve onarımı imkansız problemlere doğru gider. Böylesi durumlar da hattın sorunlu olan kısmına ulaşarak değiştirmek ne kadar robotlar ile yapılsa da mutlaka kırılması gerekir. Böylesi durumlara sebebiyet vermemek için tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerin de her zaman uzmanından destek almalıyız. Yapılan işlemi an be an görmenizi sağlayacak olan ustalarımızın içeride tıkanıklığı açarken dış yüzeyin tek bir noktasına dahi zarar vermemesi tıkanıklık açma işlemlerin de başarımızı gösteren önemli bir ayrıntıdır. Tıkanıklık sorunları ile uğraşmaktan sıkıldıysanız kesin çözümler için tercih Mevsim Kanalizasyon olmalı.

Tuvalet tıkanıklığı açma sırasında gördüğümüz manzaralar mide bulandırıcı olabilir. Yüzeye çıkan lağım pisliklerinin tuvaletten taşarak banyonuzu mahvetmesi olmayacak bir durum değildir. Oldukça eski binalar da bu yönde gelen şikayetler üzerine gittiğimiz de banyosuna taşmış pis suları temizlemeye çalışan birçok ev sahibiyle karşılaşıyoruz. Kimse böyle bir durumu yaşamak istemez fakat bazen atılan maddelerden bazen de boruların eskimesinden dolayı artık yenilenme ihtiyacı bu problemleri bir anda karşımıza çıkarıyor. Böyle bir tıkanma da meydana gelen tıkanmanın zorluk derecesini anlamak dökülen bir miktar su ile mümkün olmuyor. Bilindiği gibi tuvalet giderleri oldukça fazla pisliğin geçtiği noktalardır. Bunları içerisinde bulaşık teli, yer bezi gibi katı atıkların da yanlışlıkla atıldığı bölgeler de tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için yüzeysel bir tıkanma durumu ortaya çıkabilir.

Dökülen su da bizim bu ayrımı yapmamızı sağlar. Bir miktar dökülen su gitmiyorsa yada yer süzgeçlerinden taşmaya başlıyorsa tuvalet giderlerinin pimaşa bağlanan noktası tıkanmış demektir ki bazılarımız bu durumda elle müdahale etse de tam bir temizlik için tuvalet tıkanıklığı açma robotlarının uçlarından bağlanan tellerin gider içerisinde çalıştırılması ile tüm tıkanan maddeler temizlenir. Bu işlemler ile ulaşılabilen alan içerisinde tıkanıklık açma yapmıyoruz. Kanala kadar ulaşma uzunluğu olan bu teller ile tıkanıklık anında müdahale edilip ortadan kaldırılıyor. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi ile etrafa yayılan pis suların taşmasına daha fazla olanak vermeden kırılmadan onarılan giderler için bundan sonra tuvalet kullanımının keyfini çıkarmak size kalıyor. Yaptığımız onarım da 1 sene içerisinde tekrarlayan tıkanmalar için hiçbir ücret talep etmeyen Mevsim Kanalizasyon tıkanıklık konusunda yeni bir döneme daha imzasını atmış oldu.